Jdi na obsah Jdi na menu
 


Raketka.cz 2

 

Nazdar. Po dlouhé době opět píši článek o mé oblíbené webové stránce raketka.cz

Jelikož se nechci od minulého článku příliš opakovat, ale zároveň chci, aby jeho čtení nezabralo déle než 5 minut a nezačalo lidi nudit, udělám ho výrazně kratší :-)

 

Úvod

Raketka je má oblíbená webová stránka a já bych vás na ni rád pozval. Mohu na ní hrát hry jak na skore, tak na medaile a pomocí toho se umístit v síňi slávy. Dále na ni mohu hrát své oblíbené hry, nebo si pokecat v chatu(pokec) který na raketce je. Určitě se zaregistrujte. Na raketce totiž najdete "fajnový"  kolektiv, včetně administrátorů kteří klidně a v rychlosti vyřeší každý váš problém nebo chybu která se na raketce vyskytne. Také si jednou za 12 hodin můžete vyzkoušet své štěstí a zatočit si s kolem štěstí, díky kterému můžete vyhrát zkušenosti nebo mince.

 

Nové změny

Raketka brzy dostane plno nových změn. Mezi ně patří například nový vzhled který můžete vidět zde nebo nové předměty v obchodě. Raketka také dostala 3 další úkoly. A jestli je nemáte splněné tak rychle na raketku :-). Dále bude přidáno pár drobných věcí a kdo ví kolik toho ještě bude. Jenže to se musíme nechat překvapit :-)

 

Soutěže

Každoročně pořádá raketka.cz plno soutěží. Za tento rok byli celkem 3, z čehož jedna právě probíhá. Můžete v nich hrát o nádherné ceny, jako jsou třeba xbox 360, nintendo wii, genius heeha a další skvělé věci. Jestli si chcete také zasoutěžit, navštivte kategorii soutěže. A pokud si chcete zasoutěžit i v aktuální soutěži, musíte si pospíšit. Protože soutěž trvá pouze do 17.9.

 

Mé nejoblíbenější hry

Já osobně jsem si na raketce oblíbil mnoho her. Slovem mnoho jich myslím přibližně 160 :D. Ale stejně mám takových TOP 5 které musím neustále hrát.

 

5. Paddle Ball

Tato hra mě baví hlavně kvůli svému stylu. Je takový obyčejný, ale zároveň je něčím originální.

paddle_ball_raketka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.  Gunblood

Tohle také velice oblíbená hra. Mno jsem trochu brutálnější typ :-)

gunblood_raketka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

3. Shopping Cart Hero

Tahle hra mě bavila hodiny a hodiny. Dost jsem si naskákal, ale stálo to za to.

sch_raketka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Helicops

Tohle už je trochu oblíbenější hra. Jelikož je 3D a já mám 3D hodně rád, tak jsem si ji velice oblíbil. Nevím proč ale připomíná my Paddle Ball. A také má krásný soundtrack :-)

helicops_raketka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Happy Wheels

Tuhle hru miluju nejvíce ze všech onlinovek. Jenom je škoda, že pro plnou verzi musím jít na officiální stránku. Ale i jako demo verzi ji nemůžu nehrát jen jediný týden :-)

happy_wheels_raketka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

No a já si myslím, že se pomalu dostáváme ke konci. Všem bych se chtěl omluvit za můj smajlíkovatý zlozvyk, ale nemůžu si pomoct :D. A jestli se vám článek líbil, můžete pod ním zanechanet nějaký ten komentík. Ale hlavně nezapomeňte navštívit raketku. Tak zase někdy příště. Nazdar :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář